Hotel Sumava

ubytovanie Vyssi Brod
 

*** Hotel Sumava / ubytovanie Vyssi Brod

Hotel Vyssi Brod Sumava
Hotel a reštaurácia Šumava sa nachádza na námestí juhočeského mestečka Vyšší Brod, neďaleko od česko-rakúskych hraníc, 3km od hraničného prechodu Studánky / Weigetschlag. V hoteli Vás čaká príjemné prostredie, priateľská atmosféra a profesionálne služby.

Hotel Šumava Vyšší Brod ubytovanie:
K ubytovaniu sú pripravené komfortné hotelové izby a apartmány, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, televízorom so satelitným príjmom, telefónom, sušičom vlasov, fakultatívne aj minibarom. K dispozícii je detská postieľka. Celková kapacita 23 lôžok a 8 prísteliek, spolu 31 miest na prespanie.

Šumava hotel ubytovanie Vyšší Brod služby:
V hoteli je k dispozícii 1 jednoposteľová izba, 9 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky a 2 apartmány s možnosťou 1-2 prísteliek. Pre väčšie skupiny je možné zabezpečiť ubytovanie v spolupráci so susedným hotelom za priaznivé ceny! Parkovisko pre hostí je umiestnené do hotelovej záhrady, ktorá sa na noc uzamyká.

Vyšší Brod ubytovanie hotel Šumava reštaurácia:
Reštaurácia je rozčlenená do štyroch samostatných častí a to štýlová reštaurácia s kapacitou 30 miest, s otvoreným ohniskom s možnosťou grilovania. Salónik a viacúčelový salónik. V letných mesiacoch je k dispozícii aj letná terasa so 40 miestami. V reštaurácii ponúkajú vynikajúce špeciality českej a medzinárodnej kuchyne. Nad rámec štandardnej reštauračnej prevádzky pre individuálnych hostí možno zabezpečiť svadobné a iné oslavy, podnikové stretnutia, rauty apod.

Hotel Vyšší Brod ubytovanie Šumava konferenčné služby:
Hotel je ideálnym miestom pre organizovanie seminárov, školení a konferencií. 2 salóniky 30 a 50 miest. Optimálne zázemie a perfektná organizácia vytvárajú dobrú atmosféru a podmienky pre koncentrovanú prácu. Pomôžu vám aj s prípravou sprievodného programu pre voľný čas. K vybaveniu patrí projekčné plátno, data projektor, DVD a CD Player, Flipchart, Moderačný kufrík, laserové ukazovátko, telefax atď, možnosť tlmočenia z a do nemčiny, coffee breaky.

Dovolenka na Šumave hotel Vyšší Brod Šumava Turistika v okolí:
Neváhajte a prežite vzrušujúci víkend či dovolenku uprostred krásnej prírody južnej Šumavy! Milovníkom vodáckeho športu personál hotela zabezpečí putovanie po Vltave za bezkonkurenčné ceny. Neďaleko je požičovňa lodí a raftov. Navštíviť môžete okolité hrady a zámky - hrad Rožumberk, Český Krumlov Vítkov Hrádek. Možnosť návštevy cisterciáckého kláštora vo Vyššom Brode. Lyžovanie v strediskách Kramolín, Sternstein, Hochficht. Bežkárske trate, turistické cesty a cyklistické trasy, jazda na koňoch a vodné športy na Lipne.
Hotel Vyssi Brod Sumava - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Vyssi Brod Sumava - hotel má reštauráciuHotel Vyssi Brod Sumava - hotel má vináreňHotel Vyssi Brod Sumava - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Vyssi Brod Sumava - V hoteli je biliardHotel Vyssi Brod Sumava - možnosť pripojenia na internetHotel Vyssi Brod Sumava - k dispozícii letná terasaHotel Vyssi Brod Sumava - k dispozícii kavareňHotel Vyssi Brod Sumava - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Vyssi Brod Sumava - akceptuje creditné karty VISAHotel Vyssi Brod Sumava - akceptuje creditné karty American ExpressHotel Vyssi Brod Sumava - akceptuje creditné karty JCBHotel Vyssi Brod Sumava - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalHotel Vyssi Brod Sumava - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Vyssi Brod Sumava - Iybz sú vybavené televízoromHotel Vyssi Brod Sumava - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Vyssi Brod Sumava - Izby s vlastnou toaletouHotel Vyssi Brod Sumava - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: